de ani Fără Frică...

Publicat 12 Nov 2019 | Expiră 12 Dec 2019

COORDONATOR ACTIVITATE/MANAGER

2 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în Vanzari, Alimentatie / HoReCa

Candidatul ideal

Pentru postul de COORDONATOR ACTIVITATE se doreste o persoana:
- responsabila;
- cu simt de raspundere;
- organizata;
- dinamica;
- rezistenta la efort fizic;
- sa aiba cunostinte in utilizare PC;
- cunostinte de limba engleza;
- cunostinte contabilitate primara;
- permis conducere;
- experienta pe un post similar cel putin 3 an.

Descrierea jobului

Pentru postul de COORDONATOR ACTIVITATE
Responsabilitati:
- cunoasterea preparatelor, a retetarului, precum si a modului de preparare;
- cunoasterea sistemului de gestiune;
- preluarea facturilor si verificarea acestora;
- responsabilitatea incasarilor si a caselor de marcat;
- realizarea registrului de casa;
- aprovizionarea cu materii prime.

Noi suntem o echipa tanara si plina de voie buna, in continua dezvoltare. Suntem responsabili si dinamici, incercand sa crestem alaturi de ai nostri oaspeti si parteneri. Ne adaptam si inovam astfel incat sa ducem calitatea produselor si serviciilor noastre la cel mai inalt nivel si..

Reteta locala, succes global.
Observand entuziasmul pietei locale odata cu deschiderea cafenelei Mr. Bean in Bangkok, s-a facut si primul pas catre extinderea globalaa. Alaturi de un investitor la fel de pasionat de cafea, s-a conturat un concept ce are ca fundament atmosfera calda, ospitalitatea orientala si rafinamentul sezonalitatii aromelor.
Astfel, in 2010 a aparut Coffeol, un brand dedicat in intregime voua dupa cum sustine si sloganul nostru, “Coffee for all”.

Astazi avem peste 10 cafenele in Dubai, Bangkok, Sharjah, Muscat, Brasov și Bucuresti.

COORDONATOR ACTIVITATE/MANAGER  -  S.C. BRASHMORE FRANCHISING COMPANY S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles