Coordonator activitate distributie si service center oteluri

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Absolvent de studii superioare tehnice (mecanica, metalurgie).
Experienta minima: 3ani.
Permis auto cat. B.

Descrierea jobului

Coordoneaza activitatile de inregistrare, stocare si livrare de produse metalurgice.
Urmareste livrarea in termen a comenzilor.
Intocmeste itinerarii tehnologice pentru realizarea de semifabricate in cadrul service center-ului.
Coordoneaza serviciile externalizate din cadrul service center-ului.

SC ARVA METALS & STEELS SRL este o companie specializata in consultanta tehnica si tehnologica precum si in comercializarea otelurilor si aliajelor speciale(baza nichel si cupru), sub forma de bare, table, benzi, tevi, sarme, produse forjate, subansamble si echipamente. Aceste produse sunt destinate industriei chimice si petrochimice, constructiilor de masini, constructiei centralelor termo-electrice, industriei marine, industriei aero-spatiale.

In ultimii ani a fost dezvoltata activitatea de productie de piese si semifabricate din oteluri si aliaje speciale.

Comercializarea otelurilor speciale si productia de piese si semifabricate se desfasoara la locatia din localitatea Magurele, jud. Prahova.

Publicat 24 iun. 2021 Reactualizat 22 iul. 2021 Expiră 24 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos