Coordinator technic parc auto

Tazz by eMAG - 1 poziție

Candidatul Ideal

Ne dorim de la tine:
  • Experiența în coordonare echipe in teren;
  • Cunostinte de mentenanta si reparatii auto;
  • Permis conducere categoria B;
  • Capacitate de comunicare, relationare;
  • Studii superioare de preferat tehnice.

Descrierea jobului

Responsabilitățile tale:
  • Conduce departamentul tehnic prin coordonarea echipelor in teren;
  • Se asigura ca sunt urmate toate procedurile interne de lucru;
  • Mentine si dezvolta relatii cu furnizorii de echipamente pentru autovehicule;
  • Responsabil impreuna cu echipa tehnica, pentru gasirea de solutii la problemele echipamentelor;
  • Testare si feedback echipamente;
  • Construieste si intretine relatia cu furnizorii externi si interni.
Iti oferim:
  • Mediu de lucru profesional într-o companie în plină expansiune;
  • Tichete de masă;
  • Abonament privat in cadrul clinicii Medicover;
  • Acces la Bookster & MyAcedemy;
  • Discount de angajat pe platforma eMAG si Fashion Days de pana la 20%;

Tazz by eMAG înseamnă pasiune, calitate livrată și know-how. Suntem un proiect început în anul 2014, iar din anul 2019 fsuntem parte a grupului eMAG.

Tazz by eMAG reprezintă o soluție integrată pentru livrarea ultra-rapidă de mâncare gătită, alimente, bunuri de larg consum și orice alte produse din oferta eMAG, Mega Image, Sensiblu, Dr. Max sau Dm.

Aplicatia Tazz by eMAG poate fi descarcata atat din Google store cat si din App Store, iar serviciile sunt disponibile si online pe site-ul www.tazz.ro

Publicat 29 iun. 2021 Expiră 29 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos