Publicat 16 Mar 2020 | Reactualizat 10 Apr 2020 | Expiră 15 Apr 2020

Cook and Chefs - All Levels - Zero Commission

50 posturi

Candidatul ideal

Frances Charles Leisure are looking for Chefs at all levels. We are based in Cowes on the beautiful Isle of Wight in England. Our menus focus on fresh fish, seafood, steaks and pizzas.

Frances Charles Leisure caută bucătari la toate nivelurile. Avem sediul în Cowes pe frumoasa Insulă de Wight din Anglia. Meniurile noastre se concentrează pe pește proaspăt, fructe de mare, fripturi și pizza.

Descrierea jobului

Pay is from £9 per hour up to £11.50 per hour for Sous Chef positions.
5 days working with 2 days off each week
Fortnightly pay and pay for every hour worked
Tips paid weekly
Free staff accommodation provided as part of your contract, including all bills and wifi
28 days paid holidays
Company pension scheme
Company discounts
Monthly discount vouchers
Coastal location on the Isle of Wight, England
Consistent hours, opportunities for couples or friends travelling together
Assistance with your travel in the UK
Excellent training and career development

Company details
No cost to you, hassle free
Romanian speaking kitchen team already in place.
All you will need to pay for is your travel to the UK
Call us or send your CV today
No money for Agency Fees, all we want is determination, skills and commitment!

Plata este de la 9 lire sterline pe oră până la 11,50 lire sterline pe oră pentru pozițiile de Sous Chef.
5 zile de lucru cu 2 zile libere în fiecare săptămână
Plătește în fiecare zi și plătește pentru fiecare oră lucrată
Sfaturi plătite săptămânal
Cazarea gratuită a personalului oferită ca parte a contractului dvs., inclusiv toate facturile și wifi
28 de zile de concediu plătit
Schema de pensii pentru companii
Reduceri ale companiei
Tichete lunare de reducere
Locație de coastă pe Isle of Wight, Anglia
Ore consistente, oportunități pentru cupluri sau prieteni care călătoresc împreună
Asistență în călătoria dvs. în Marea Britanie
Pregătire excelentă și dezvoltare în carieră

Detaliile companiei

Fără costuri pentru tine, fără probleme
Echipa de bucătărie vorbitoare română deja în loc.
Tot ce va trebui să plătiți este călătoria dvs. în Marea Britanie
Sunați-ne sau trimiteți CV-ul dvs. astăzi
Fără bani pentru comisioane de agenție, tot ce ne dorim este determinarea, abilitățile și angajamentul!

Cook and Chefs - All Levels - Zero Commission  -  Frances Charles

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles