Publicat 11 Ian 2017 | Expiră 11 Feb 2017

Controlul calitatii constructii

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în Constructii / Instalatii, Controlul calitatii, Inginerie

Candidatul ideal

- coordonarea activitatii de executie pentru proiecte din sfera constructiilor civile (de la structura, pana la finisaje)
- verificarea calitatii executiei lucrarilor pe santier
- supervizeaza din punct de vedere tehnic si logistic lucrarile in curs
- planificarea & supravegherea executiei lucrarilor de amenajare
- elaboreaza si transmite planurile de calitate si control catre beneficiar si proiectant
- actualizeaza planurile de control si calitate si asigura implementarea acestora pe santier
- supervizeaza calitatea lucrarilor ,efectueaza instruiri periodice cu lucratorii, intocmeste rapoarte de neconformitate in calitate de Responsabil cu calitatea
- intocmeste si transmite beneficiarului si proiectantului modificarile lucrarilor fata de proiect
- urmareste inscrierea lucrarilor in graficul si bugetul stabilit
- urmareste realizarea constructiei in conformitate cu prevederile contractului, a proiectelor, a caietelor de sarcini si a reglementarilor tehnice in vigoare

Descrierea jobului

- absolvent al unei facultati de constructii, sectia constructii civile si industriale
- cunostinte de specialitate in domeniul constructiilor
- cunoasterea standardelor si normelor in vigoare
- cunoasterea tehnologiilor de ultima generatie in constructii

Divizia BTDConstruct este parte a companiei BTDConstruct & Ambient, care activeaza in domeniul constructiilor, avand o echipa de profesionisti cu peste 15 ani experienta in acest domeniu.

O companie tanara si dinamica a carei viziune este de a construi cu responsabilitate pentru ziua de maine, suntem parte a noii generatii de companii de constructii, care aduc in acest domeniu inovatia tehnologica impreuna cu profesionalismul de exceptie al echipei.

Controlul calitatii constructii  -  BTDConstruct& Ambient SRL

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă