CONTROLORI CALITATE

FAIST METALWORKING SRL 4 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

• Minim studii generale;
• Organizat, metodic si orientat pe detalii
• Seriozitate, responsabilitate, abilitati de comunicare, spirit de lucru in echipa
• Disponibilitate si flexibilitate;
• Acuitate vizuala;
• Operare PC constituie un avantaj

Descrierea jobului

  • Asigură inspecţia calităţii produselor /reperelor pe fluxul de fabricaţie, sau la receptie
  • Identifică produsele neconforme şi urmăreşte izolarea acestora.
  • Intocmeste documentele cerute de procedurile de lucru
  • Avizeaza documentele de predare ale produselor acceptate

Faist Metalworking face parte din grupul de companii Faist. Este o firma multinationala infiintata in Bors din 2008 cu aproximativ 460 de angajati, in curs de dezvoltare. Activitatea principala este prelucrarea metalelor, astfel creand diverse componente metalice pentru clienti externi. Pentru alte detalii va rugam sa vizitati site-ul nostru pe: www.faistgroup.com.

Publicat 6 Iun. 2022 Reactualizat 4 Iul. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.