Publicat 19 Mar 2019 | Expiră 19 Apr 2019

Controlor trafic

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Absolvent de studii medii/superioare,
  • Experienta pe o pozitie similara constituie avantaj,
  • Abilitati de organizare si comunicare,
  • Integritate, dinamism, orientatare spre rezultat,
  • Posesor permis categoria B,
  • Disponibilitate la program flexibil si deplasari.

Descrierea jobului

  • Efectueaza activitatea de control in trafic intern si trafic extern conform planului de control intocmit de superiorul direct,
  • Coordoneaza activitatea de trecere a frontierei pentru toate masinile care tranziteaza frontiera,
  • Participa la imbarcarea si debarcarea calatorilor pentru a verifica corectitudinea procesului,
  • Verifica mapele de documente ale soferilor de la bordul masinilor si raporteaza orice fel de nereguli depistate,
  • Urmareste masinile pe GPS pentru a verica respectarea graficelor de circulatie.
Beneficii
  • Pachet salarial atractiv,
  • Dezvoltare profesionala,
  • Munca intr-o companie stabila.

Filadelfia Group, companie cu capital 100% romanesc, este marturia unei filosofii de business construita pe valori puternice, in centrul carora se afla clientii si angajatii proprii. Suntem o echipa unita, alcatuita din profesionisti si impreuna am reusit sa construim un brand puternic pe toate pietele de profil pe care activam si sa dezvoltam parteneriate solide cu toti colaboratorii nostri. Tabita Tour SRL,parte a Fildelfia Group, a fost fondata in 2002 si are ca principal obiect de activitate transportul intern si internațional de persoane, fiind una dintre companiile de top la nivel national, desemnata in 2015 „Transportatorul Anului".

Tabita Tour SRL proceseaza datele personale in scopul recrutarii, respectand politica de protectie a datelor cu caracter personal. Prin aplicarea la acest post, va exprimati acordul privind aceasta procedura.

Expirat
Controlor trafic  -  TABITA TOUR

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles