Publicat 26 Feb 2021 | Reactualizat 26 Mar 2021 | Expiră 29 Mar 2021

Controlor tehnic de calitate in flux

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • pregatire superioara tehnica, domeniul chimic este un plus;
  • experienta relevanta in CTC activitati productie de minim 5 ani

Cerinte suplimentare:
  • carnet de conducere, auto personal

Descrierea jobului

  • urmareste incadrarea produselor fabricate in parametrii tehnici din comenzile de fabricatie,
  • preleva esantioane,
  • face masuratori calitative de parametri,
  • realizeaza curbe de progres,
  • coloboreaza cu departamentul productie pentru masuri corective,
  • realizeaza sesiuni de pregatire a operatorilor pentru indeplinirea parametrilor de calitate.
  • activitatea se realizeaza nemijlocit in sectiile de fabricatie si in laboratorul CTC

Industrial Mecano srl este lider national si regional pe piata materialelor de ambalare industriala. Firma are 20 ani vechime din care 17 ani de productie efectiva. Cu o productie anuala de 7.500 tone de produs finit, 100 angajati si cu un export de 25% din cifra de afaceri in 12 tari din UE si spatiul ex-sovietic, Industrial Mecano este un furnizor recunoscut si cautat de toate industriile care paletizeaza marfuri. www.industrial.ro

Expirat
Controlor tehnic de calitate in flux  -  Industrial Mecano Import Export SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles