CONTROLOR STOC/INVENTAR (STOCK CONTROLLER) MAGAZINE JUD IASI

TOTUL LANGA TINE SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cautam un coleg (o colega) cu care sa putem creste impreuna. Ne dezvoltam rapid, invatam multe, apar posturi noi si reprezentam o adevarata oportunitate pentru cineva care isi doreste ca de-a lungul anilor sa isi construiasca o cariera si sa se bucure de beneficiile acesteia.

Candidatul ideal ar da dovada de:
- gandire logica/analitica;
- atentie la detalii - capacitate de concentrare si constiinciozitate;
- rabdare si perseverenta - capacitate de a duce la bun sfarsit o sarcina ce dureaza cateva ore;
- simt al responsabilitatii puternic dezvoltat;
- disponibilitate deplasare - unele magazine vor fi si la 2 ore de Iasi;
- carnet de conducere categoria B.

Constituie avantaje:
- cunostinte excel;
- cunostinte operare terminale mobile.

Descrierea jobului

Principalele activitati sunt:
- efectuare inventarii gestiuni;
- efectuare inventarii totale;
- ajustari stoc (pierderi/perisabile);
- analize, raportari si recomandari masuri in baza rezultatelor de la inventarii.

Oferim o perioada suficienta de pregatire in care un coleg cu experienta iti va explica toate etapele unui inventar, apoi iti va arata cum se face un inventar, iar la final vei face multiple inventarii asistate. Ulterior iti va oferi suport ori de cate ori vor aparea aspecte neprevazute. E important sa ai dorinta de a invata.

Ai oportunitatea de a te alatura unei echipe tinere si cu o dorinta puternica de a evolua. Salariul va fi atractiv si in concordanta cu cunostintele si implicarea solicitata, atat la inceput, cat si pe masura evolutiei.

Totul Langa Tine SRL (TLT) este o companie infiinta in iulie 2019, avand in portofoliu 10 supermarket-uri deschise in judetul Iasi in 3 ani, avand ca obiectiv o crestere semnificativa a businessului in urmatorii ani.

Publicat 2 Iun. 2022 Reactualizat 2 Iul. 2022 Expiră 2 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.