Controlor Financiar

RER VEST SA 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

-Orientare spre business, gandire analitica; capacitate de a identifica punctele slabe si de a efectua analize cauza-efect;
-Spirit de colaborare si persuasiune dezvoltate pentru a obtine informatii relevante pentru analize;
-Personalitate dinamica, orientata spre rezultate, capabila sa lucreze atat in echipa cat si individual;
-Capacitate de a construi relatii de incredere si buna colaborare cu departamentele direct responsabile din punct de vedere operational (productie, vanzari, logistica);
-Studii universitare economice;
-Limba engleza.

Descrierea jobului

Oferim:
-Salariu motivant, oferit la timp, bonus de performață la finalizarea proiectelor;
-Bonuri de masă, prime de sărbători și concediu de odihnă;
-Respectarea timpilor de lucru (program de L-V);
-Stabilitatea locului de muncă, sarcini și responsabilități clare;
-Suport tehnic și logistic în realizarea sarcinilor;

-Intocmeste structura bugetului de venituri si cheltuieli a societatii
-Verifica periodic executia bugetara prin confruntarea rapoartelor sefilor de departamente cu informatia financiar-contabila
-Raporteaza sefului direct stadiul executarii bugetelor, abaterile semnalate si propune masuri corective
monitorizeaza sistemul de indicatori de performanta pe produs si sistemul de culegere, prelucrare, agregare, raportare a datelor primare
-Intocmeste periodic rapoartele de performanta a serviciilor si face analiza deviatiilor
-Participa la construirea si adaptarea sistemul de raportare financiara interna si externa
-Participa la stabilirea si imbunatatirea structurii rapoartelor financiare
-Propune centrele de costuri, categoriile de cheltuieli, procedurile de alocare a costurilor fixe si alte asemenea
-Adapteaza sistemul de raporare in functie de necesitatile semnalate de catre conducerea firmei

RER VEST este o societate mixtă româno-germană, operator licenţiat de salubritate al Oradiei, având în responsabilitate colectarea deşeurilor de la populaţie, precum şi salubrizarea stradală şi deszăpezirea arterelor în timpul iernii. Dorim să oferim tuturor clienţilor noştri o consultanţă competentă şi amabilă, să-i convingem că suntem partenerul de care au nevoie şi împreună să contribuim la protecţia mediului înconjurător, să înlăturăm şi să evităm deşeurile, să reintroducem în circuitul economic deşeurile reciclabile şi, de asemenea, să asigurăm depozitarea deşeurilor astfel încât copiii noştri să trăiască într-un mediu înconjurător curat şi plăcut.

Informații despre companie: https://rervest.ro

Publicat 12 Sept. 2022 Reactualizat 10 Oct. 2022 Expiră 12 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.