CONTROLOR FINANCIAR

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Studii superioare economice
- Cunoștinţe avansate de limba engleză
- Abilități crescute de lucru în Pachetul MsOffice
- Cunoștințe de bugetare și control al costurilor
- Cunoștințe de raportare financiară managerială
- Foarte bune abilităţi de organizare, analiză și comunicare

Descrierea jobului

- Întocmește și urmărește executarea bugetelor pe departamente și bugetul general
- Are rolul de consultant pentru toate departamentele în procesul de analiză și soluționare a deviațiilor de buget/forecast
- Întocmește și actualizează rapoartele de performanță a produselor
- Construiește și adaptează sistemul de raportare financiară internă și externă
- Asigura intocmirea la timp si in conformitate cu cerintele companiei a situatiilor lunare privind principalii indicatori economico-financiari
- Propune si fundamenteaza analize economico-financiare ce au drept scop rentabilizarea companiei

Beneficii oferite:
- pachet salarial atractiv
- bonuri de masă
- posibilitatea dezvoltarii personale si profesionale (+traininguri) in cadrul unei companii in plina dezvoltare
- abonament medical la clinica privata de sanatate
- Bookster
- 7card

Autonet Import România este furnizorul numărul unu de produse și servicii destinate profesioniștilor din domeniul auto din țara noastră. Echipa este elementul principal al succesului companiei, astfel că dezvoltarea profesională și personală a reprezentat mereu o prioritate pentru Autonet Import. De aceea, compania fondată acum 25 de ani, înregistrează o cifră de afaceri de peste 300 de milioane de euro, cu o echipă de 1300 de angajați și un portofoliu care include peste 200 de mărci.
Publicat 3 nov. 2021 Reactualizat 1 dec. 2021 Expiră 3 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos