Publicat 15 Ian 2021 | Reactualizat 14 Feb 2021 | Expiră 15 Feb 2021

Controlor financiar Junior

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent / masterand studii economice superioare
Experienta pe o pozitie similara – minim 2 ani
Cunostinte avansate de Microsoft Office (Excel, Word, Power Point)
Cunoasterea limbii engleze
Gandire analitica, acuratete
Orientare spre rezultate, dinamism, flexibilitate, atitudine pro-activa
Rezistenta la stres, spirit de echipa
Permis auto categoria B

Descrierea jobului

Raportari zilnice, saptamanale si lunare pentru Management
Monitorizare cheltuieli pe centre de profit
Analiza profitabilitatii centrelor de profit
Reconcilieri ale bazelor de date utilizate de catre Departamentul financiar- contabil
Monitorizare rezultate financiare, pregatire informatii necesare bugetului
Participare activa la exercitiile bugetare sau a diverselor estimari
Monitorizare si analiza rezultatelor lunare a cheltuielilor operationale
Pregatire rapoarte standard / diverse si prezentare rezultate
Monitorizare stocuri de marfa
Participare la inventarierea anuala

Import si distributie la nivel national de dispozitive si consumabile medicale, suplimente alimentare si dermato-cosmetice.

Expirat
Controlor financiar Junior  -  PANSIPROD DISTRIBUTIE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles