Publicat 02 Oct 2017 | Reactualizat 01 Nov 2017 | Expiră 02 Nov 2017

CONTROLOR DE CALITATE - AUTOMOTIVE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Organizat, metodic si orientat pe detalii
• Experienta de minim 1 an in control calitati constituie avantaj
• Seriozitate, responsabilitate, abilitati de comunicare, spirit de lucru in echipa
• Disponibilitate si flexibilitate;
• Acuitate vizuala;
• Operare PC constituie un avantaj

Descrierea jobului

• Realizeaza inspectia calitativa a produselor in baza instructiunilor de lucru si mostrelor puse la dispozitie;
• Intocmeste rapoartele aferente activitatii curente de inspectie de calitate;
• Informeaza permanent superiorii, stabileste masuri de imbunatatire a calitatii.
• Contribuie la optimizarea calitatii produselor livrate catre client

Beneficii:
• Pachet salarial motivant
• Training-uri de specialitate : IPC, VDA, WELCOME TO QUALITY
• Cursuri de pregatire profesionala : Engleza , PC etc
• Mediu de lucru tanar si dinamic
• Contract pe perioada nedeterminata
• Bonuri de masa
• Transport decontat
• Al 13-lea salariu

  • We provide services to automotive industry but non-automotive clients can benefit from our services too.
As a member of the automotive industry we provide our customers with value-added services in order to meet and exceed customer expectations, through a commitment to continuous improvement.

Our core competences are quality inspection services for automotive, electronics and microelectronics industry, water jetting applications, industrial cleaning solutions, and dry ice applications.
Would you like to play an active role in a multinational company, with career development opportunities?
Are you a dynamic and responsible person, who wishes to assert?

Get the chance to achieve your potential with MULTICO team!

Expirat
CONTROLOR DE CALITATE - AUTOMOTIVE  -  MULTICO srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles