CONTROLOR DE CALITATE AUTOMOTIVE

Multico srl - 15 poziții
Oraș de lucru
Arad, Brad și alte 3
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
• Acuitate vizuala;
• Organizat, metodic si orientat pe detalii;
• Disponibilitate si flexibilitate;
• Seriozitate, responsabilitate, abilitati de comunicare, spirit de lucru in echipa;
• Operarea PC constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Descrierea jubului
  • Realizeaza activitati de Inspectie Calitate in conformitate cu cerintele clientilor, cu obiectivele, programul si standardele de calitate ale organizatiei, orientate spre cresterea satisfactiei clientilor.

Beneficii:
  • Pachet salarial motivant
  • Training-uri de specialitate, IPC, VDA, WELCOME TO QUALITY
  • Cursuri de pregatire profesionala
  • Mediu de lucru tanar si dinamic
  • Contract pe perioada nedeterminata
  • Transport decontat
  • Prime de performanta
  • Bonus anual

Are you a dynamic and responsible person, who wishes to assert?

Would you like to play an active role in a multinational company, with career development opportunities?

We provide services to automotive industry but non-automotive clients can benefit from our services too.

As a member of the automotive industry we provide our customers with value-added services in order to meet and exceed customer expectations, through a commitment to continuous improvement.

Our core competences are quality inspection services for automotive, electronics and microelectronics industry, water jetting applications, industrial cleaning solutionns, dry ice applications.

Get the chance to achieve your potential with MULTICO team!

Multico srl

Quality Inspection Services, Water Jetting Applications
Publicat 18 iun. 2021 Reactualizat 18 iul. 2021 Expiră 18 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos