Publicat 22 Mai 2019 | Reactualizat 19 Iun 2019 | Expiră 22 Iun 2019

Controlor CTC-auditor intern ISO

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Certificat auditor intern ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001 si experienta in utilizarea instrumentelor moderne de masurare si control.

Descrierea jobului

Efectueaza controlul calitatii pieselor , atat pe flux cat si la finalul prelucrarii, cu instrumente moderne de masurare- inclusiv masina 3D si efectueaza auditul intern ISO ;

DMC Codlea este o companie cu capital olandez, care produce piese mecanice de serie mica, destinate exportului.

Expirat
Controlor CTC-auditor intern ISO  -  SC DRIESSEN MANDERS COMPANY SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles