Publicat 13 Sep 2017 | Reactualizat 20 Sep 2017 | Expiră 13 Oct 2017

CONTROLOR CALITATE

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în muncă

Candidatul ideal

* Studii medii profil tehnic
* Experienţă de minim un an în domeniu
* Bune cunoştinţe de desen tehnic
* Experienţă în utilizare şi citirea SDV-urilor
* Cunoştinţe de limba engleză - nivel mediu
* Seriozitate şi dinamism

Descrierea jobului

* Verificarea conformităţii produselor cu fişele tehnice şi standardele de calitate;
* Inspectarea reperelor venite de la colaboratori, care ulterior intră în procesul de producție;
* Controlul reperelor în diverse stadii pe fluxului tehnologic;
* Întocmirea fişelor de neconformităţi.

Infiintata in 2004 la Cluj-Napoca ca parte a grupului CSi, cu sediul central in Olanda, CSi Romania dezvolta si produce o gama larga de echipamente de manipulare si transport, destinate bunurilor de larg consum.
Competitivitatea CSi Romania se remarca atat in ceea ce priveste tehnologia utilizata, calitatea produselor cat si complexitatea lor.
Pentru mai multe detalii va rugam accesati: www.csiportal.com

CONTROLOR CALITATE  -  CSI ROMANIA - DUTCH ROMANIAN COMPANY