Controlor Calitate

World Medicine 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Studii medii
  • Experienta in productia de medicamente/ industrie alimentara - reprezinta un avantaj
  • Disponibilitate de a lucra in schimburi
  • Capacitate buna de comunicare si relationare, spirit de lucru în echipă, corectitudine si seriozitate, rezistenta la efort si stres.
Domiciliu: Bucuresti, Otopeni sau Ploiesti.
Limba engleza: nivel mediu

Descrierea jobului

  • Prelevare de materii prime; materiale de ambalare; produs intermediar; vrac si finit.
  • Efectuare de analize fizico-chimice simple: cantariri, masuratori dimensionale.

Companie producatoare de suplimente alimentare si medicamente.

Publicat 2 Iun. 2022 Expiră 2 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.