CONTROLOR CALITATE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Daca esti la inceput de drum si iti doresti sa te dezvolti profesional.
Esti o persoana serioasa, meticuloasa, cu un spirit de observatie dezvoltat, ai cunostinte minime de excel si abilitati de operare pe calculator.
Vrei sa te perfectionezi si sa inveti cat mai multe lucruri noi?
Te asteptam in echipa noastra!

Descrierea jobului

1. Respectarea procedurilor de QC (controlul calitatii ) conform procedurilor traduse;
2. Verificarea proceselor/produselor in timpul productiei;
3. Ajutor in implementarea proiectelor noi – process, respectare proceduri, standarde;
4. Verificarea loturilor considerate SCRAP;

Cordon Electronics SRL, parte a grupului international Cordon Electronics, este o companie specializata in serviciile de reparatie, mentenanta si asistenta tehnica pentru echipamentele IT si de telecomunicatii. Cordon Electronics Romania este partener service autorizat pentru o gama larga de marci din sectorul IT&C printre care amintim: Apple, HP, ZTE, Philips, Meizu, Doro, Archos, SagemCom si iRobot. Complementar cu aceste servicii de reparatie, activitatea Cordon Electronics Romania se extinde si pe zone ca solutii logistice, solutii buy-back si de reciclare, activitati de call-center, retail on-line si distributie produse IT&C.

Publicat 19 mai 2022 Reactualizat 16 iun. 2022 Expiră 18 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos