Controlor Calitate

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ești interesat de o nouă provocare în ceea ce privește jobul tău?

Dacă ești proaspăt absolvent sau îți dorești să lucrezi în departamentul Calitate, VINO SĂ NE CUNOAȘTEM!

Ce trebuie să știi:
- desen tehnic
- operare PC
- studii superioare constituie un avantaj

Descrierea jobului

Ce vei face?
Vei executa măsurători de colivii de rulmenți pe un aparat de măsură în coordonate numerice Zeiss 3D, conturograf, rugozimetru.

Beneficii:
Salariul se negociază in funcție de cunoștițe/experiență
Transport asigurat
Tichete de masă 20 lei/zi
Asigurare de viață
Prime de sărbători
Posibilitatea de a activa într-un mediu de lucru profesionist și dinamic

Harsha Engineers Europe este o companie cu renume international in producerea coliviilor de alama pentru rulmenti. Face parte din grupul Harsha Engineers, cu sediul central in India. Infiintata din 1972, Harsha Engineers si-a castigat renumele prin calitatea produselor si atentia deosebita oferita clientilor si cerintelor acestora.

Vino sa ne cunoastem!

Sediul nostru este in Parcul Industrial Ghimbav, hala nr.4.

Publicat 9 mai 2022 Reactualizat 16 mai 2022 Expiră 8 iun. 2022