Publicat 19 Oct 2020 | Reactualizat 18 Nov 2020 | Expiră 26 Nov 2020

Controlor Calitate

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Coordonatorul de calitate va raspunde de desfasurarea permanenta si sistematica a activitatii de control tehnic al calitatii si a proceselor de inspectii si incercari la nivelul proiectelor Prime Kapital. Acesta va urmari si se va asigura ca realizarea activitatilor de inspectii si verificare a calitatii, la produsele aprovizionate pe santier inainte de punerea acestora in lucru sunt efectuate dar si la lucrarile realizate pe tot parcursul desfasurarii proiectului.

Descrierea jobului

Exercitarea controlului sistematic si exigent asupra calitatii lucrarilor de constructii;
Informeaza managementul privind deficientele de ordin calitativ constatate in vederea dispunerii de masuri;
Interfata principala cu laboratoarele de specialitate pentru efectuarea de analize in vederea controlului lucrarilor sau produselor procurate de la furnizori si subcontractanti;
Coordonarea cu directorul de proiect, inginerii de santier si managerii de cost;
Identificarea proactiva a situatiilor care pot devein criza si raportatea sau mitigarea acestora;
Intocmeste la termenele stabilite, informarile, rapoartele si situatiile cerute de conducerea societatii in vederea analizarii activitatii desfasurate, precum si a evolutiei calitatii executiei lucrarilor;
Studii superioare tehnice, absolvent in domeniul constructiilor;
Minim 3 ani experienta in pozitia de Responsabil control calitate si/sau Responsabil cu asigurarea calitatii , preferabil la antreprenor general;
O buna capacitate de organizare si atentie exagerata la detalii;
Abilitatea de gestiona mai multe activitati in acelasi timp;
Capacitatea de a absorbi si asimila informatie rapid pentru transpunerea acesteia in planuri si/sau rapoarte
Experienta in santier;
Disponibilitate deplasare pe santiere in toata tara;
Familiar/a cu pachetul Microsoft Office (in particular Excel, Project);
O buna cunoastere a limbii engleze (scris si vorbit);
Permis categoria B.

Prime Kapital este o organizatie care actioneaza ca investitor, dezvoltator si operator pe piata de real estate. Accentul investitiilor se pune pe Europa Centrala si de Est, investind preponderent in activele de retail, in proiecte rezidentiale si, atunci cand apar oportunitati, in alte segmente imobiliare.
Echipa cuprinde profesionisti cu o experienta exceptionala, combinand o baza de competente integrata de-a lungul intregului lant de creare a valorii proprietatii. Conducerea organizatiei este formata si din fondatorii si fostii directori executivi ai celei mai mari companii de proprietati comerciale cu sediul in Europa Centrala si de Est, care, in calitatea lor anterioara, au dezvoltat, re-dezvoltat si operat mai mult de 30 de active de baza.

Expirat
Controlor Calitate  -  Prime Kapital Development S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles