Publicat 03 Oct 2019 | Reactualizat 31 Oct 2019 | Expiră 03 Nov 2019

Controlor calitate

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
Diploma universitara de stiinte agricole – Facultatea de agricultura (obligatoriu)
Cunostinte tehnice solide despre productia vegetala, despre domeniul fitosanitar si agronomic
Competente in ceea ce priveste instrumentele de ameliorare continua
Experienta de minim 3 ani in agribusiness
Excelente competente de comunicare, negociere si relationare interpersonala
Spirit deschis, reactivitate si spirit de echipa
Foarte bun organizator
Permis categorie B
Disponibil pentru deplasari frecvente (30% din timp) in tara si in strainatate (Ungaria, Bulgaria, Republica Moldova, Serbia, Ucraina, Rusia)
Cunoasterea limbii engleze si / sau franceze – nivel avansat
Foarte bune cunostinte de utilizare a calculatorului (MS Office)
Resedinta stabila in Bucuresti

Descrierea jobului

Cunoaste in detaliu produsele societatii si intelege procesul de producere, transformare si vanzare
Cunoaste foarte bine tehnologiile ce pot fi aplicate produselor Caussade Semences
Optimizeaza politicile si procedurile de reclamatii privind calitatea produselor
Explica echipei Caussade Semences procedura de reclamatii si se asigura ca o utilizeaza corect
Centralizeaza reclamatiile clientilor primite prin intermediul echipei tehnice si commerciale din zona Europei de Est / zona Marea Neagra, Ucraina si Rusia si raporteaza catre departamentul de calitate (QHSE) al grupului
Asigura urmarirea si formalizarea standardelor de calitate
Urmareste fluxul produselor companiei de la multiplicare pana la livrare si propune solutii pentru a asigura o ameliorare continua a calitatii
Reprezinta departamentul de calitate (QHSE) pentru zona Europa de Est / zona Marea Neagra, Ucraina si Rusia

GROUPE CAUSSADE SEMENCES este o companie multinationala de origine franceza care amelioreaza, multiplica, proceseaza si comercializeaza seminte pentru cultura mare si plante furajere. Portofoliu este unul foarte generos numarand peste 50 de specii de cultura. Genetica CAUSSADE SEMENCES se comercializeaza in peste 34 de tari de pe toate continentele lumii.

Expirat
Controlor calitate  -  CAUSSADE SEMENCES EST EUROPA S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles