Publicat 25 Mai 2019 | Reactualizat 22 Iun 2019 | Expiră 25 Iun 2019

Controlor Calitate

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Alatura-te echipei noastre!
La Art & Craft Design credem ca cea mai buna investitie este in oamenii nostri!
Pentru noi, candidatul ideal este:

  • increzator in fortele proprii;
  • atent la detalii;
  • capabil de ascultare activa;
  • indemanatic;
  • punctual;
  • dispus intotdeauna sa-si imbogateasca bagajul de cunostinte;
  • operativ in furnizarea informatiilor;
  • spirit cooperant in crearea si cultivarea relatiilor de parteneriat.

Descrierea jobului

  • verificarea calitativa a produselor si documentelor de calitate la receptia marfii si la livrarea produselor catre client;
  • intocmirea rapoartelor de neconformitate pentru produsele neconforme identificate;
  • informarea superiorului direct cu privire la problemele aparute pe parcursul verificarilor;
  • intocmirea rapoartelor de lucru;
  • verificarea in permanenta a respectarii bunelor practici de lucru si normele de igiena specifice industriei alimentare;
  • monitorizarea parametrilor punctelor critice din depozitul de alimente (temperatura si umiditate);
  • verificarea periodica a produselor din depozit;
  • verificarea retururilor din magazine.
Beneficii:
  • Salariu motivant plus tichete de masa;
  • Program de lucru 8 ore/zi;
  • Asigurarea transportului din Bucuresti in Otopeni cu masina firmei.

Art&Craft Design este cea mai mare firma de retail si productie de suveniruri din Romania, cu magazine in galeriile comerciale ale aeroporturilor din tara. Art&Craft Design se adreseaza unui public larg ce cuprinde turistii care tranziteaza aeroporturile din Romania, colectionarilor de obiecte traditionale romanesti sau, pur si simplu, celor care vor sa ofere un cadou original, inedit.

Expirat
Controlor Calitate  -  ART & CRAFT DESIGN

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles