Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

CONTROLOR CALITATE/ RESPONSABIL CALITATE

ALPROF SA
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Studii medii;
  • Cunoștințe operare PC, EXCELL, programe de proiectare - AUTOCAD;
  • Abilitați de comunicare scris/vorbit;
  • Dispus intotdeauna sa-si imbogateasca bagajul de cunostinte
  • Dinamism, rezistenta la stres;
  • Responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate;
  • Disponibilitate pentru program prelungit si ore suplimentare;
  • Permis de conducere cat.B – constituie un avantaj
  • Stie sa utilizeze instrumente de masura pentru controlul dimensional (subler, ceas comparator, etc)
  • Limba engleza constituie un avantaj

Descrierea jobului

Sarcini zilnice:
  • Efectueaza masuratori dimensionale ale profilelor pentru industria auto;
  • Preleveaza epruvete si efectueaza teste de proprietati mecanice cu ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂frecventa precizata in instructiunile de lucru si procedurile interne;
  • Respecta cerintele sistemului de management al calitatii;
  • Anunta managerul in caz de produse neconforme;
  • Inregistreaza in excel rezultatele obtinute in urma masuratorilor si defectele din productie;
  • In caz de reclamatii din partea clientului, efectueaza/coordoneaza sortarile si inregistreaza produsele neconforme;
  • Pregateste produse in vederea expedierii, ambalare, verificare cantitativa.

Beneficii:
  • Salariul brut 5000 lei;
  • Bonuri de masa 35lei/zi lucrătoare;
  • Orele suplimentare se plătesc dublu;
  • Asigurare privata de sănătate dopă doua luni de activitate
  • Transport asigurat sau decontat;
  • Alte beneficii.

Descrierea companiei

ALPROF SA
Publicat 14 Iun. 2024 Reactualizat 12 Iul. 2024 Expiră 14 Iul. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.