Publicat 13 Mai 2019 | Reactualizat 12 Iun 2019 | Expiră 13 Iun 2019

Controlor Calitate constructii metalice/piese mecano-sudate

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Cunostinte solide de desen tehnic;
- Cunostinte solide de utilizare aparate de masura si control ;
- Studii medii tehnice, de preferat in mecano-sudura;
- Cunostinte operare calculator;
- Organizat, disciplinat, atent la detalii;
- Responsabil, automotivat, dinamic;
- Viziune de ansamblu;
- Capacitate de decizie ;
- Capacitate de asimilare rapida a informatiilor ;

Descrierea jobului

- Asigura controlul dimensional intermediar si final al pieselor ;
- Asigura controlul semifabricatelor receptionate de la furnizori ;
- Intocmeste rapoarte de control conform procedurilor interne;
- Asigura controlul cordoanelor de sudura pentru piesele finite ;
- Participa activ la identificarea cauzelor neconformitatilor si la gasirea solutiilor pentru prevenirea lor ;

VERMOREL este o societate cu capital francez, membra a grupului EXEL Industries, specializata in mecano - sudura si fabricare de masini agricole. Atat furnizorii cat si clientuii nostri au avut ocazia de a se convinge de seriozitatea si calitatea produselor noastre.

Expirat
Controlor Calitate constructii metalice/piese mecano-sudate  -  SC VERMOREL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles