de ani Fără Frică...

Publicat 14 Ian 2016 | Expiră 15 Feb 2016

Controlor 3D utilaje de precizie

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunoasterea programului de control 3D METROLOG sau echivalent;
Cunoasterea programelor de tip CAD/CAM (CATIA);
Foarte bune cunostinte de citire a planurilor;
Orgnizare si gestionare prioritati;
Limba franceza nivel de baza (cel putin citit);
Abilitati de munca in echipa;

Descrierea jobului

Masurarea 3D a piselor in volum
Controlul 3D a machetelor de control si utilajelor mecanice
Reglaj si ajustare
Realizarea de rapoarte de control

Salariu corect in functie de competente
Transport asigurat
Tichete de masa
Asigurare medicala

Companie cu activitate de proiectare si realizare de dispozitive de control si utilaje pentru industria auto si aeronautica, cat si de realizare de piese prototip, recrutam un Controlor 3D cu software METROLOG de la Metrologic Group.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Controlor 3D utilaje de precizie  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles