CONTROLLER DE TRANSPORT

INSTANT LINK SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Persoana dinamica, cu abilitati de comunicare, atenta la detalii si cu spirit de echipa .
- Buna capacitate de coordonare si organizare ;
- Abilitati in rezolvarea problemelor;
- Experienta minim 2 ani in sector (poate fi si un fost sofer)
- Imperativ limba engleza si spaniola scris si vorbit nivel avansat
- Cunoasterea altei limbi constituie un avantaj

Descrierea jobului

- Urmarirea desfasurarii transportului in cele mai bune conditii, cu respectarea termenelor de livrare si a calitatii cerute de standardele firmei
- Urmarirea indeaproape a realizarii corecte a curselor (corectitudinea incarcarii, supravegherea in timpul tranzitului, corectitudinea descarcarii…
- Mentinerea contactului cu soferii in permanenta

Descrierea companiei

- Incorporare imediata
- Contract initial pe durata de 6 luni, cu posibilitate de prelungire pe perioada nedeterminata
- Job full time cu realizarea muncii la domiciliu, formarea si mijloacele de munca fiind asigurate de catre angajator
- Pachet salarial atractiv
- Cursuri de specializare
- Ambient de munca placut
Publicat 27 sept. 2021 Reactualizat 25 oct. 2021 Expiră 27 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos