Publicat 18 Feb 2019 | Expiră 20 Mar 2019

Controler financiar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Compania Petry angajează controler financiar.

Cerințe:
- Studii superioare
- Experiență pe post similar
- Experiență de controler financiar în cadrul activității de producție și/sau comerț constituie avantaj

Descrierea jobului

Responsabilități:

- Participarea la planificarea strategică
- Participarea la elaborarea sistemului informațional de management necesar pentru controlul datelor
- Pregătirea analizei de afaceri
- Elaborarea și analizarea statisticilor
- Analizarea situației financiare
- Planificare fluxului de numerar

Compania Petry are experienţă de peste 130 de ani în industria cărnii. Datorită exigenţei şi voinţei necruţate de a prezenta calitate, a reuşit să îşi creeze renumele dorit.
Astfel a reuşit să păşească şi pe tarâm străin şi să construiască o relaţie de încredere cu abatoare din Germania, relaţie, care ţine de mai mulţi ani şi continuă să se dezvolte.
Firma Petry este cea mai veche și renumită firmă de mezeluri, fondată în 1879 și oferă clienților carne și mezeluri de calitate superioară.
Are cea mai mare rețea de magazine de specialitate din Transilvania, în prezent 26.

Expirat
Controler financiar  -  PRIMACOM