CONTROL SALI DE JOC

DIAMOND SLOT SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

CANDIDATUL IDEAL
Daca te regasesti in urmatoarea descriere te asteptam in compania noastra:
- esti o persoana dinamica si ai studii superioare
- intelegi si rezonezi cu un brand national axat pe calitate
- esti o persoana cu un puternic simt al responsabilitatii si cu o dorinta de a se imbunatatii atat pe sine cat si echipa din care face parte
- esti o persoana foarte bine organizata
- esti o persoana cu bune abilitati de comunicare
- esti o persoana cu potential si cu bune abilitati inovative
- esti o persoană devotată, deschisă, sociabilă și serioasă
- esti o persoana ce are curajul de a-si provoca si de a-si schimba obiceiurile
- permis de conducere categoria B, disponibilitate pentru deplasari, local si in tara
- experienta in lucrul cu Excel, Word, Outlook, Powerpoint se considera un avantaj

Descrierea jobului

DESCRIEREA JOBULUI - RESPONSABILITATI
- Deplasare periodica in tara si verificarea respectarii procedurilor la punctele de lucru
- Efectuarea diferitelor rapoarte si centralizari
- Aduce cu brio inbox-ul la 0 Unread emails in fiecare zi
- 60% din activitate se desfasoara in teren, 40% este munca de birou
- Ne perfectionam si crestem impreuna
- Identifică problemele operaționale și monitorizează solutionarea acestora in teren.
- Comunica proactivă cu celelalte departamente și cu echipa de management.
- Asistă managerii de zona în desfasurarea activitatii, eficientizand indeplinirea obiectivelor de dezvoltare si promovare a Companiei.
- Efectuează analize financiare ad-hoc

BENEFICII
- Salariu fix
- Training specializat
- Posibilitatea promovarii in cadrul companiei
- Brand national
- Program de lucru luni-vineri
- Mediu de lucru plăcut
- Colectiv tânar
- Locatii de top
- Masina noua, telefon si laptop
- Prime sarbatori
- Asigurare medicala privata

Prin aplicarea CV-ului dumneavoastrala acest job, va exprimati acordul cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal conform regulamentului UE-GDPR. Aceste date sunt necesare in desfasurarea procesului de recrutare/ angajare.

Oferim tuturor angajaților trainingul necesar pentru a putea atinge performanța maximă și răsplătim această performanță cu salarii atractive și sporuri motivante

Publicat 2 Iun. 2022 Expiră 2 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.