Publicat 21 Apr 2016 | Reactualizat 19 Mai 2016 | Expiră 23 Mai 2016

Contracte de munca in CANADA pentru Muncitori in agricultura

24 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-punctual;
-serios;
-responsabil;
-descurcaret.

Descrierea jobului

INTERFORCE CANADA ofera urgent contracte de munca avantajoase in CANADA pentru urmatoarele pozitii:
Muncitori in agricultura
Descrierea jobului:
Lucratori agricoli cu experienta in domeniul cutivari legumelor si fructelor intr-o ferma agricola.
Cunoasterea limbi engleze nu este obligatorie, dar reprezinta un avantaj.
Conditii de lucru si salarizare excelente, identice cu ale muncitorilor canadieni cu aceeasi meserie si experienta pe pozitia pe care se aplica.
Sunt necesare documente pentru obtinerea permisului de munca si a vizei de lucru.
Perioada contractuala este de 2 ani de zile.
Informatii la:
E-mail: lucian@stonegroup.biz; georgiana@stonegroup.ro;
Telefon: +4 021 212.88.11
Fax: +4 021 212.88.10
Vodafone: +4 0735.35.45.37
Adresa skype: interforce.canada

Descrierea companiei

Bine aţi venit la Stone Group Corporation
Stone Group este o organizatie formata din 9 companii de nivel mondial.

Puterea organizatiei noastre si a companiilor sale reprezintă dovada succesului clientilor nostri.

Ne privim clientii ca pe niste parteneri alaturi de care avem un tel comun: sa va ajutam sa va dezvoltati compania si sa avem ocazia sa va oferim asistenta cuvenita.

Recrutarea muncitorilor cu experienta se realizeaza la sediul nostru central care analizeaza lucratori din Europa de Est si Asia de Est in cel mai profesionist mod cu putinta.

Candidatii nostri trec printr-un proces de selectie foarte strict pentru a asigura satisfactia clientului mereu.

Pentru a ne asigura ca detinem controlul deplin si direct asupra intregului proces de recrutare, recrutam direct lucratori cu experienta din fiecare tara, fara intermediari.

Incredintarea cautarii dumneavoastra de forta de munca necalificata sau calificata companiei Stone Group reprezinta garantia dumneavoastra ca intregul proces va fi accelerat si gestionat intr-o maniera profesionista.

Expirat

Contracte de munca in CANADA pentru Muncitori in agricultura  -  SC EUROSTONE DEVELOPER SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles