Publicat 17 Oct 2008 | Reactualizat 15 Nov 2008 | Expiră 17 Nov 2008

Contract Administrator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent de studii superioare (Politehnica, Economie)
Cunostinte financiare de baza
2-3 ani experienta intr-o pozitie similara in aprovizionare/logistica
Limba Engleza fluent (scris si citit)
Orientat spre detaliu si calitate, sa detina aptitudini analitice
Sa detina capacitatea de a invata si de a lua decizii rapid
Persoana foarte bine organizata cu abilitati de comunicare si lucru in echipa
Rezistenta la stress
Cunostinte solide operare PC (pachetul MS Office)

Descrierea jobului

Lansarea si urmarirea planului si comenzilor de cumparare pentru asigurarea necesarului productiei
Dezvoltarea si mentinerea relatiilor directe cu furnizorii
Extinderea bazei de furnizori si gasirea de alternative
Asigurarea functionarii lantului logistic – expeditie, transport, receptie
Pastrarea bazei de date a materialelor
achizitionate si a furnizorilor
Monitorizarea costurilor materialelor

Salariu atractiv, bonuri de masa, bonusuri de performanta, asigurare medicala privata, telefon de serviciu

Private owned American capital, acting in aerospace industry business.This company manufactures combustors for General Electric aeroengines (civil aircraft).

Expirat
Contract Administrator  -  Unison Engine Components-Bucharest S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles