Publicat 25 Ian 2021 | Reactualizat 22 Feb 2021 | Expir─â 24 Feb 2021

Content writer&publisher BG

1 post
Expirat
Anun╚Ť inactiv

Acest anun╚Ť a expirat ╚Öi nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Compania GBC® este in cautarea unui nou membru al echipei de marketing, un content writer pasionat de scris, creativ, atent la detalii, curios si dornic sa acumuleze cunostinte din fascinantul domeniu AV.

Ce ne dorim de la tine:

  • Creativitate, atentie la detalii, exprimare fluenta, succinta si eficienta;
  • Proactivitate, gandire creativa, spirit de echipa si deschidere catre performanta;
  • Gramatica limbii romane la nivel cel putin decent; ­čśŐ
  • Limba bulgara fluent;
  • Abilitati excelente de scriere atat in limba romana cat si in limba bulgara;
  • Cunostinte bune ale aplicatiilor MS Office. Dam o bila alba pentru Excel wizard! ­čśë
  • Crearea continutului din perspectiva utilizatorului (end-user perspective);
  • Cunostintele de content management software (Joomla, Magento), iti aduc inca o bila alba; ­čśü
  • Cunostinte SEO si alte instrumente de indexare organica pot constitui un avantaj.

Descrierea jobului

Ce presupune postul disponibil:

  • Documentarea solutiilor oferite de companie si asigurarea prezentarii intr-o maniera cat mai atractiva si usor de inteles pentru utilizator;
  • Colaborarea cu echipa de sale si presales pentru a veni in intampinarea clientilor companiei cu continut de calitate, conform necesitatilor, cerintelor si intereselor acestora;
  • Listarea solutiilor companiei pe site-urile e-commerce de profil;Stransa colaborare cu colegii de departament pentru reprezentarea la cele mai inalte standarde a companiei, atat in mediul online si mediul offline.
Ce iti oferim:
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Pachet salarial motivant, negociabil in functie de experienta si certificari;
  • Acces la cele mai noi tehnologii AV de la partenerii nostri: Sony, Extron, Mitsubishi, Cisco, Prowise, Infocus, Panasonic etc.;
  • Posibilitatea de a lucra intr-o echipa de marketing cool, fun & creative;
  • Asigurare medicala privata;
  • Un mediu de lucru prietenos (chiar e dragut la noi ­čśŐ).

Descrierea companiei

What we do & who we are:

Am putea spune doar atat: We are super awesome! Dar iti vom povesti putin despre noi, ca sa intelegi macar o parte din pasiunea care sta in spatele solutiilor profesionale pe care le oferim clientilor nostri din tara si din strainatate.
Creata in 2002 pentru a raspunde nevoilor pietei din Romania de a avea solutii audio-video integrate, compania GBC® este lider de piata in Romania pe segmentul de distributie si integrare a solutiilor audio-video, avand parteneriate strategice cu o multime de producatori de renume din domeniu: Sony, Panasonic, Extron, Chief, Projecta, Infocus ori Ctouch.ÔÇő
Astfel, suntem pregatiti sa oferim solutii state-of-the-art, perfect integrate arhitectural, atat in domeniul audio-video, cat si in ceea ce tine de securitate si siguranta. Realizam concept, design, planificare, executie, implementare, mentenanta si service, la cel mai inalt nivel de calitate si profesionalism.
Daca ti-am stranit interesul si vrei sa afli mai multe despre noi si ce putem face, te invitam sa arunci un ochi pe https://www.gbc.ro/.

Descopera acum cum este sa lucrezi pentru cel mai mare integrator Audio-Video in Romania!

* Doar aplicantii care intrunesc cerintele minime vor intra in procesul de selectie.
* Doar candidatii selectati vor fi invitati la interviu, in baza programarilor de comun acord.
* Oferim si cerem confidentialitate. Datele si informatiile tale sunt in siguranta cu GBC.

Expirat
Content writer&publisher BG  -  GBC.ro

E timpul pentru un browser mai bun

De la 1 octombrie 2019, te inform─âm c─â site-ul eJobs.ro nu va mai putea fi accesat prin browser-ul Internet Explorer din cauza func╚Ťionalit─â╚Ťilor reduse ale acestuia. Acceseaz─â-ne cu ├«ncredere folosind unul dintre browserele mai moderne: Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari sau Edge.

Am ├«n╚Ťeles