Content Creator/ Social Media Specialist

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Student/Masterand Marketing/Social Media/Comunicare
Cunoștințe în domeniul Social Media (creare conturi, tendințe actuale)
Abilități avansate de comunicare scrisă și verbală
Cunoștințele medii de Photoshop reprezintă un avantaj
Creativ, dornic să învețe lucruri noi și să lucreze în echipă
Experiența e un plus, însă nu e necesară – te putem învăța tot ce e nevoie să știi despre social media și marketing online

Descrierea jobului

Gestionarea intrumentelor uzuale folosite in digital (Google, Facebook, Instagram, Youtube, TikTok).
Administrarea conturilor de Social Media pentru brandurile companiei
Crearea de content relevant pentru retelele de socializare si in acord cu specificul brandurilor
Realizarea de materiale sub forma de mini filmulete si interviuri despre tratamente impreuna cu medicii si terapeutii nostri si promovarea lor pe retele de socializare
Crearea planului de promovare pe social media

Veti beneficia inainte de un training de specialitate pentru a va pune la curent cu toata gama de proceduri existente in clinicile noastre, dar si de un training de initiere pe partea de social media.

In cadrul clinicii Elos Skin&Laser Center, am reunit cei mai buni medici si terapeuți specializați în remodelare corporală și facială, dar și echipamente medicale de ultimă generație, create de lideri mondiali în industria medical-estetică. Prin devotament si pasiune pentru ceea ce facem si servicii de inalta calitate suntem in topul clinicilor din Bucuresti si intr-o continua expansiune.

Publicat 13 mai 2022 Expiră 12 iun. 2022