Publicat 23 Iul 2019 | Reactualizat 22 Aug 2019 | Expiră 23 Aug 2019

Content Creator, Social Media & Marketing Specialist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Creativitate;
Abilitati excelente de Copy-writing;
Portofoliu al proiectelor / campaniilor anterioare;
Cunostinte solide in campanii de social media;
Cunostinte practice despre branding si strategii de comunicare aplicate;
Abilitati foarte bune de organizare, comunicare si relationare;
Gestionarea cu usurinta a activitatilor impuse in termene limita;
Capacitate de analiza si masurare a rezultatelor campaniilor desfasurate;
Dorinta permanenta de a ramane conectat la noutatile din domeniu;
Foarte buna intelegere a particularitatilor mediului online;

Descrierea jobului

Stabileste strategia de comunicare online pentru determinarea cresterii organice a conturilor;
Creeaza continut pentru platformele de Social Media (Facebook, Instagram, Twitter);
Planifica, publica si distribuie continut zilnic (text, imagini, video);
Emite cerinte pentru conceptul vizual si urmareste procesul de creare a materialelor grafice necesare;
Administreaza feedback-ul clientilor si inainteaza sugestiile departamentelor abilitate.
Foloseste feedback-ul primit pentru imbunatatirea serviciilor oferite clientilor.
Urmareste permanent nivelul de engagement, propune si implementeaza actiuni creative care sa il influenteze pozitiv.
Adapteaza punctual strategia de comunicare in SM cu campaniile departamentului de marketing.
Solicita bugete pentru campaniile propuse si se implica activ pe perioada desfasurarii acestora.

Ce iti oferim:

- Posibilitati excelente de dezvoltare profesionala;
- Acces la bugete pentru punerea in aplicare a proiectelor persoanale in cadrul companiei;
- Aparatura de ultima generatie;
- Game Room & All the coffee in the world;
- Bonusuri in functie de performanta;
- Tichete de masa electronice;

Catmobile.ro este una din cele mai mari companii de accesorii pentru device-uri din Romania.

Lansati la jumatatea anului 2014 cu o echipa formata din persoane tinere si dinamice, ne dedicam profesionalismul satisfacerii nevoilor clientilor nostri.
Avem ca puncte forte energia, adaptabilitatea si motivatia.

Te asteptam in echipa noastra!

Expirat
Content Creator, Social Media & Marketing Specialist  -  CATMOBILE.RO

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles