Publicat 14 Sep 2006 | Expiră 15 Oct 2006

contabilitate

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana ordonata,flexibila, cu usurinta in folosirea calculatorului,rapiditate si exactitate in introducerea datelor, disponibila la deplasari pentru depuneri de acte,documente

Descrierea jobului

- contabilitate primara si salarizare;
- intocmire facturi, ordine de plata, dispozitii de plata / incasare, registru de casa pentru clienti, intocmire NIR-uri;
- prelucreaza extrase de banca;
- ordoneaza si organizeaza documentele primite;
- depuneri de acte, documente la diverse institutii;
- intocmirea de rapoarte, deconturi,etc.

Consultanta in afaceri, evidenta contabila, servicii de personal, salarizare;
Expertize, evaluare, audit intern, cenzurat, verificari financiare;
Asistenta, consultanta si rapoarte de analiza ec-financiare si fiscala.

Expirat
contabilitate  -  2G SERCOM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles