Publicat 15 Mar 2019 | Expiră 15 Apr 2019

contabilitate,resurse umane,protectia muncii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Suntem un cabinet de contabilitate,resurse umane si protectia muncii si dorim sa lucram cu persoane :
-care cunosc macar partial legislatia din domeniul financiar-contabil;
-au cunostinte de operare intr-un program de contabilitate(de preferinta SAGA);
-responsabile,meticuloase,atente la detalii;
-organizate si cu bune abilitati de comunicare;
-au abilitate de a lucra cu termene limita;

Descrierea jobului

-preluarea documentelor contabile de la clienti si solicitarea eventualelor documente lipsa;
-listarea si indosarierea documentelor inregistrate in contabilitatea clientului;
-asigurarea relatiei cabinetului de contabilitate cu celelalte institutii ale statului:ANAF,somaj,casa de sanatate,etc.;
-intocmire dosare personal sub indrumarea colegilor deja familiarizati cu aceasta activitate;
-completare fise instructaj protectia muncii conform tematicii existente .

Descrierea companiei

Cabinet de contabilitate,resurse umane si protectia muncii

Expirat
contabilitate,resurse umane,protectia muncii  -  ZERAH CONSULTING

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles