Publicat 18 Dec 2017 | Reactualizat 15 Ian 2018 | Expiră 18 Ian 2018

Contabilitate Primara

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

​Candidatul ideal pentru acest post, trebuie sa intruneasca urmatoarele calitati si competente personale:
- Responsabilitate
- Ambitie
- Simt de organizare
- Atentie distributiva
- Capacitate de anticipare si evaluare a consecintelor unei situatii
- Capacitate de adaptare la specificul unei situatii

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Inregistrarea facturilor de intrare si intocmirea NIR-urilor aferente

- Intocmirea notelor de productie, a fiselor de magazie si a bonurilor de consum

- Intocmirea avizelor de iesire (transfer) a materiilor prime si a altor materiale din unitate

- Evidenta stocurilor

- Intocmirea si verificarea Registrului de casa

- Redactarea in Word a contractelor de munca

- Intocmirea de diverse rapoarte necesare activitatii de control intern

Beneficii:
- Conditii de formare profesionala
- Posibilitate de promovare.
- Salariu motivant.

Simigeria LUCA a luat nastere in anul 2010 , din dorinta de a oferi trecatorilor posibilitatea de a manca ceva consistent si delicious.
In prezent administram in regim propriu, peste 35 locatii de tip Simigerie/Pizzerie, cu spatii cuprinse intre 60-200 mp.
Suntem o echipa de peste 800 angajati si ne bucuram sa primim in echipa noastra colegi dedicati, orientati spre rezultat.
In prezent activam in urmatoarele orase: Bucuresti, Pitesti, Targoviste, Galati, Constanta, Brasov, Bacau, Roman, Suceava.

Expirat
Contabilitate Primara  -  Tinervis Group SRL