de ani Fără Frică...

Publicat 13 Mar 2019 | Reactualizat 10 Apr 2019 | Expiră 13 Apr 2019

Contabilitate primara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in contablitate primara si facturare, operare NIR -uri,contractare firme transport, introducere comenzi in programul de gestiune.
Capacitate buna de concentrare, de organizare etc.

Descrierea jobului

Contabilitate primara si facturare.
Telefon si tichete de masa.

Holland Farming este un furnizor important de seminţe legume şi flori, îngrăsăminte şi fertilizanţi pentru producatorii agricoli din Romania.
Laborator dotat cu aparatura de ultima generatie pentru efectuarea de analize apa, sol si materie vegetala.
www.hollandfarming.ro

Expirat
Contabilitate primara  -  S.C. Holland Farming Agro SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles