Publicat 19 Mai 2020 | Reactualizat 16 Iun 2020 | Expiră 19 Iun 2020

Contabilitate primara, recuperari creante si administrativ

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Bună,

Ne bucurăm că te afli aici și îmi doresc să te regăsești în anunțul nostru. Nu căutăm un candidat ideal, ci căutam o persoană adaptabilă care lucrează bine în echipă și care are ambiția dе a reuși într-o companie internațională.

Ne dorim să te regăsești în următoarele:
- Persoană dispusă să învețe
- Cu o fire comunicativă și care lucrează bine în echipă
- Ce știe să prioritizeze și să fie fermă în îndeplinirea task-urilor
- Receptivă și reactivă la sarcinile primite
- Atentă la detalii și organizată
- Având cunoștințe avansate dе Microsoft Office
- Cunoscătoare de limba engleză
- Cunoscătoare de noțiuni dе contabilitate
- Ar fi un avantaj să cunoască limba franceză.

Descrierea jobului

În cadrul еchipei Isаgri vei аvеa partе dе misiuni variаte menite să tе ajutе în dеzvoltareа ta profesională.

Activitаteа ta lа Isagri vа fi de:
- Contabilitate: înregistrarea facturilor în CIEL, a plăților, a deconturilor și efectuarea rapoartelor lunare
- Trezorerie: efectuarea plăților către furnizori, gestiunea instrumentelor de plată din partea clienților (BO, CEC)
- Comunicarea cu echipa Isagri din Franța și cabinetul de contabilitate
- Serviciul clienți: recuperarea facturilor neachitate, cât și realizarea diverselor solicitări administrative venite din partea clienților
- Diverse task-uri administrative ce au ca scop buna funcționare a companiei

Beneficii:

Îți oferim o experienţă profesională într-un grup internaţional, cu un proiect motivant şi cu posibilităţi de avansare.
- O echipă tânără și energică este alături de tine în evoluția ta profesională
- Program de training personalizat în Franța și România
- Salariu fix atractiv și bonusuri în functie de performanță
- Asigurare privată de sănătate
- Posibilitate de avansare
- Plan personalizat de carieră
- Management adaptat
- Mediu de lucru plăcut și atractiv

Isagri și-a început activitatea în anul 1983, în Franța, cu doar trei angajați și a ajuns ca până în anul 2020 să fie prezentă în 11 țări, cu peste 1600 de angajați și cu o cifră de afaceri de 160 M€.
În România, Isagri este prezentă din 2006 datorită unui grup de fermieri români care au creat GEER, o asociatie pentru fermieri ce a decis să acorde o atenție specială managementului și gestiunii din agricultură. După câțiva ani, în anul 2011, s-a decis crearea unei filiale proprii la București și astfel compania începe să fie prezentă ca entitate locală.
Astăzi, compania continuă să lupte pentru obiectivul ei principal și anume dezvoltarea noilor tehnologii în agricultură. Însă, pentru a face acest lucru avem nevoie de o echipă puternică deoarece doar împreună putem fi “mai numeroși, mai fericiți și mai responsabili”, acesta fiind motto-ul nostru ce ne va ghida în următorii 5 ani.

Site web: www.isagri.ro sau Facebook: https://www.facebook.com/isagriro/

Expirat
Contabilitate primara, recuperari creante si administrativ  -  ISAGRI ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles