Publicat 29 Iul 2019 | Reactualizat 24 Aug 2019 | Expiră 28 Aug 2019

Contabilitate primara/administrativ

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în Financiar / Contabilitate

Candidatul ideal

Persoana cu studii economice, sa aiba cunostiinte de contabilitate, word, excel, constituie avantaj cunoasterea programului SQL. Spirit de echipa, comunicativa si rezistenta la stres.

Descrierea jobului

Evidenta contabila primara (clienti, furnizori, registre casa si banca);
Intocmirea de contracte inchiriere;
Emitere facturi fiscale;
Intocmirea dosarelor de salariati;
Mentine relatia cu D.I.T.L.

Salariu motivant, mediu de lucru placut, transport publlic decontat.

Societate comerciala cu obiect de activitate inchirierea de spatii comerciale proprii.

Contabilitate primara/administrativ  -  CONNECTREAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles