Publicat 27 Aug 2007 | Reactualizat 25 Sep 2007 | Expiră 27 Sep 2007

Contabili - companie multinationala - 13.5 mil lunar

6 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam pentru un client companie multinationala cu sediul in sector 6 si cifra de afaceri anuala de peste 5 miliarde euro :

- investigheaza si rezolva diferentele intre receptie si factura ( se ocupa inclusiv de blocare/deblocare plati)
- trimite confirmari de sold, mentine relatia cu furnizorii pe parte contabila ( reconcilieri sold, detalii plati, etc)
- emite si inregistreaza facturile de bonus catre furnizorii de marfa pe baza estimarilor primite de la departamentul achizitii
- emite si opereaza ordine de compensare – la cererea directa a sefului birou contabil
- arhiveaza documentele pe care le opereaza

Descrierea jobului

1 contabil junior - salariu 12 mil + bonuri

Descriere post contabil :
- experienta min. 6 luni pe un post similar (foarte important!)
- cunostinte PC – Microsoft Office
- limba engleza nivel mediu / avansat
- reprezinta un avantaj experienta lucru in Scala
ENGLEZA - 8

Se ofera :

- transport
- bonuri de masa
- carte de munca
- instruiri

Descriere sarcini:

- introduce in sistem ( Scala) facturile de furnizori marfa

Expirat
Contabili - companie multinationala - 13.5 mil lunar  -  SOFT-TEMAX SRL