Publicat 03 Mai 2019 | Expiră 03 Iun 2019

CONTABILA CU EXPERIENTA JOCURI DE NOROC

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

•Nivel avansat de limba engleza-scris si vorbit
• Studii superioare cu specializare in domeniul financiar contabil; (CECCAR)
• Experienta in activitatea financiar-contabila de minim 5 ani
• Cunostinte avansate de operare MS Office (Excel, Word);
• Persoana serioasa, responsabila, organizata, atenta la detalii.
• Abilitati de planificare , organizare, comunicare si lucru in echipa;
• Atitudine pozitiva
Experienta in domeniul jocurilor de noroc constituie un avantaj

Descrierea jobului

- Se ocupa de inregistrarea contabila a tuturor documentelor companiei, precum si administrarea personalului;
-Verificarea soldurilor din contabilitate;
-pregatirea si livrarea documentelor catre firma partenera de contabilitate;
- Intocmire raporturi lunare;
-verificare, procesare facturi, plati;
-Administreaza si actualizeaza baza de date pentru angajati ;
-Verifica si centralizeaza pontaje / introduce pontajele in programul de salarii;
-Colecteaza si centralizeaza toate informatiile justificative privind statul de plata (concedii medicale, de odihna, modificari de salarii, prime, bonusuri, etc.);
-Intocmeste diverse rapoarte specifice;

Se ofera:
•Salariu - 1500 euro brut
•Program de lucru fix, luni-vineri.

Postul este disponibil incepand cu data de 1 iulie

Descrierea companiei

Jocuri de noroc si pariuri sportive

Expirat
CONTABILA CU EXPERIENTA JOCURI DE NOROC  -  Luxbet Arena

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles