Publicat 27 Ian 2017 | Reactualizat 24 Feb 2017 | Expiră 28 Feb 2017

CONTABIL

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:
- Cunostinte finante-contabilitate;
- Cunostinte bune de operare MSOffice (Word, Excel);
- Seriozitate, spirit de echipa, comunicativitate, flexibilitate;
- Studii superioare de specialitate.

Constituie un avantaj:
- Experienta anterioara in utilizarea programelor de contabilitate : CIEL, SAP, SAGA.
- Limba engleza nivel avansat;

Descrierea jobului

- evidenta si inregistrare facturi furnizori, in general facturi de servicii, mijloace fixe, obiecte inventar, consumabile (altele decat cele de marfa care sunt inregistrate la depozitul companiei);
- evidenta si inregistrare cheltuieli pe centre de cost;
- evidenta, verificare si inregistrare registre de casa;
- evidenta si inregistrare deconturi de cheltuieli;
- evidenta si inregistrare extrase de banca;
- alte sarcini stabilite de conducatorul departamentului.

Novum Invest este un dezvoltator imobiliar de succes, cu o experienta de 7 ani in domeniu constructiilor rezidentiale.

Expirat
CONTABIL  -  SC NOVUM BUSINESS INVEST SRL