Publicat 19 Mar 2008 | Reactualizat 17 Apr 2008 | Expiră 19 Apr 2008

contabil

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

studii superioare economice finalizate sau in ultimii ani de studii;
experienta in domeniul financiar contabil minim 1 an;
cunoasterea legislatiei in domeniu si a fiscalitatii;
cunostinte operare PC (Ms Office, program de contabilitate: ciel-avantaj);
cunostinte limba engleza - nivel mediu;
persoana serioasa, responsabila, corecta;
candidatul ideal ar trebui sa lucreze bine intr-o echipa dinamica, sa demonstreze initiativa, etica de lucru.

Descrierea jobului

intocmirea evidentei contabile complete pentru clientii companiei;
posibilitate de promovare rapida;
munca intr-o echipa tanara si dinamica;

FinExpert Consulting, societate cu capital privat integral romanesc, s-a infiintat in anul 2003 avand ca obiect de activitate consultanta in domeniul financiar-contabil si salarizare. In toata perioada de la infiintare si pana in prezent misiunea noastra s-a concretizat in asigurarea unor servicii de calitate clientiilor nostri in conformitate cu cele mai inalte standarde profesionale.

FinExpert este formatã din contabili experimentati, disponibili sã asiste clientii nostri si sã ofere o gamã diversificatã de servicii contabile si de salarizare.

Expirat
contabil  -  FinExpert Consulting

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles