Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

CONTABIL

TOTAL DISTRIBUTION GROUP ARGES S.R.L.
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- DOMICILIUL STABIL IN PITESTI SAU IMPREJURIMI
- MINIM 3 ANI EXPERIENTA IN POZITII SIMILARE
- CAPACITATEA DE ADAPTARE SI ︂︌︊️︆︃︎︉​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎IMPLEMENTARE
- AUTOPERFECTIONARE SI VALORIFICARE A EXPERIENTEI DOBANDITE
- CAPACITATEA DE ANALIZA SI SINTEZA SI DE GASIRE A UNOR SOLUTII
- SPIRIT DE ECHIPA SI CAPACITATEA DE A LUCRA INDEPENDENT
- ABILITATI IN UTILIZAREA CALCULATOARELOR SI A ALTOR ECHIPAMENTE INFORMATICE
- DISCIPLINA PROFESIONALA
- CALITATE A LUCRARILOR EXECUTATE

Descrierea jobului

- SALARIU NEU 3 000 RON + 600 RON TICHETE MASA
- CONTABILIZEAZA SI INREGISTREAZA FACTURILE DE MARFA – INTOCMESTE ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄NIR-URI
- CONTABILIZEAZA CONSUMURILE
- EFECTUEAZA COMPONENTE ALE SOLDURILOR CONTURILOR SI ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀STOCURILOR
- COLABOREAZA LA TINEREA CORECTA SI LA ZI A EVIDENTEI FINANCIARE SI CONTABILE
- ORGANIZEAZA SI PARTICIPA LA ACTIVITATEA DE IVENTARIERE A PATRIMONIULUI SI URMARESTE INREGISTRAREA CORECTA A ACESTORA IN CONTABILITATE
- ALTE RESPONSABILITATI DATE DE CONDUCEREA COMPANIEI

SC TDG ARGES SRL, INFIINTATA IN 1997 DE CATRE UN ACTIONARIAT ALCATUIT DIN TREI PERSOANE FIZICE, A REUSIT SA DOMINE RAPID DISTRIBUTIA DIN JUDETUL ARGES, PENTRU CA IN ANUL 1998 SA FIE OPERATIONALA SI IN JUDETUL OLT. IN ANUL 2002 JUDETUL DOLJ AVEA SA FIGUREZE IN ACOPERIREA RETELEI DE DISTRIBUTIE A COMPANIEI. FOARTE BINE ORIENTATA CATRE CLIENT, A RECONSIDERAT APORTUL OFERIT PE PIATA DIN ZONELE RURALE OFERIN O EXCELENTA PREZENTA IN UNELE DIN LOCALITATILE INSUFICIENT ACOPERITE DE COMPANII SIMILARE.
SOCIETATEA BENEFICIAZA DE UN MANAGEMENT EFICIENT, ARE O PREZENTA FOARTE APROPIATA DE DETAILISTI, OFERA O REACTIE POZITIVA IN SISTEMUL DE VANZARE SI COLECTARE A INCASARILOR.
REFERINTELE NOASTRE CUPRIND NUME SONORE DE PRODUCATORI SI PRODUSE CU VALOARE RIDICATA DE BRAND. EFORTUL INVESTITIONAL FACUT IN ULTIMII ANI CREEAZA PREMISELE UNOR NIVELURI RECORD LA DISTRIBUTIE PE TOATE SEGMENTELE ACOPERITE DE COMPANIE SI ASIGURA ATINGEREA OBIECTIVELOR DE MARIRE A CIFREI DE AFACERI.
Publicat 14 Iun. 2024 Reactualizat 14 Iun. 2024 Expiră 14 Iul. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.