CONTABIL

EL-CONT EXPERT SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Persoana dinamica si motivata, interesata in a creste profesional in fiecare zi
  • Cunostinte bune PC/excel/limba engleza
  • Experienta in job similar, minim 3 ani

Descrierea jobului

  • introducerea documentelor contabile primare in baza planului general de conturi pentru societatile client
  • arhivarea in bune conditii a documentelor financiar contabile pentru societatile client din portofoliul alocat
  • verificare si corectare inregistrarilor contabile efectuate de contabilul junior;
  • intocmirea si depunerea on-line a declaratiilor fiscale;
  • reglarea fiselor sintetice;
  • intocmirea balantei de verificare lunara si a tuturor registrelor contabile si fiscale;
  • intocmire bilant contabil semestrial/annual;
  • mentinerea relatiei cu societatile client din portofoliul alocat
Pachetul salarial include:
  • salariul negociat
  • prime periodice cu ocazia sarbatorllor
  • tichete de masa

Societate de contabilitate, audit , consultanta si expertiza contabila, care ofera servicii de contabilitate, audit financiar si statutar, consultanta fiscala,salarizare si personal,analiza economico-financiara ,in special intreprinderilor mici si mijlocii.

Publicat 13 Sept. 2022 Reactualizat 11 Oct. 2022 Expiră 13 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.