CONTABIL

ContSoft Prest SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

1. Absolvent studii superioare de specialitate
2. Nu este necesara experienta
3. Persoana serioasa/responsabila cu atitudine pozitiva, spirit de observatie, rabdare, viteza de reactie, capacitate de comunicare, organizata, dinamica, dornica de a invata si a acumula experienta
4. Cunostinte PC MSOffice (Word, Excel, etc.)

Descrierea jobului

1. Inregistrarea documente contabile in programul WinMentor
2. Verificarea, aranjarea si arhivarea documente contabile
3. Comunicare cu clientii (corespondenta electronica)

1. Retributie in functie de nivelul de responsabilitate profesionala asumata
2. Conditii de lucru corespunzatoare
Publicat 3 Iun. 2022 Expiră 3 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.