Contabil

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Contabil

-Studii superioare in domeniu, de preferat in invatamantul de stat;
-Experienta relevanta in domeniul financiar contabil – minim 1 ani;
-Cunostinte solide de operare PC si Microsoft Office;
-Abilitatea de a utiliza programe informatice de contabilitate;

Descrierea jobului

-Asigura inregistrarea / verificarea cronologica, sistematica si corecta a documentelor financiar-contabile ale societatii;
-Asigura respectarea legislatiei fiscale, precum si modificarile legislative intervenite, printr-un studiu permanent al legislatiei in domeniu.

Societate prestatoare de servicii HORECA, cu sediul in MAMAIA- Constanta.
Publicat 17 mai 2022 Reactualizat 14 iun. 2022 Expiră 16 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos