Contabil

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 600 - 800 EUR
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii superioare economice;
  • Experienta in domeniul finaciar-contabil minim 1 an;
  • Cunoasterea programului SAGA constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Contabilitatea financiara si de gestiune:
  • Inregistrarea cronologica a articolelor contabile pe baza documentelor primare in programul SAGA;
  • Elaborarea si verificarea balantei de verificare lunara;
  • Verificare fise de cont.

Resurse umane si personal:
  • Intocmirea contractelor de munca, a deciziilor si actelor aditionale;
  • Transmiterea REVISAL;
  • Mentinerea relatiei cu clientii.

Program de lucru : de luni pana vineri intre orele 9-17, nu se sta peste program, fara deplasari in afara biroului.

Beneficii:
  • Salariul este cuprins intre 600 - 800 EUR;
  • Se ofera bonuri de masa.

Publicat 13 mai 2022 Reactualizat 20 mai 2022 Expiră 12 iun. 2022