CONTABIL

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Căutăm o persoană dinamică, implicată și responsabilă, dornică să își dezvolte cariera.
Avem nevoie de un/o coleg/colegă care să aiba:
- Cunostinte in contabilitate, experienta minim 2 ani;
- Cunostinte in domeniul resurselor umane;
- Studii superioare finalizate, in domeniul financiar contabil;
- Cunostinte utilizare MS Office: Word, Excel, Acrobat Reader DC, Outlook;
- Cunostinte sistem de operare Windows;

Descrierea jobului

Îți oferim un loc de muncă în care poți să te dezvolți si sa desfasori activitati specifice firmelor de contabilitate cu clienti din mai multe domenii de activitate, precum:
- Introducerea corecta a datelor si documentelor in programul de contabilitate;
- Pregătirea situațiilor necesare solicitate de către Contabilul Senior si cel Expert;
- Verificarea balantei contabile;
- Pregatirea declaratiilor fiscale;
- Pregatirea statului de salarii;

MA Accounting Evidence SRL este o firmă de contabilitate membră CECCAR Bucuresti, cu o echipă tânăra și dinamică, care lucrează cu softuri ERP si cu procese automatizate, pentru companii din București, Ilfov si Ploiesti.
Noul/noua coleg/a va avea tot suportul necesar in vederea acumulării tuturor cunoștințelor necesare pentru desfasurarea activitatii, exista posibilități de promovare la următorul nivel, dupa evaluarea criteriilor de performanta.
Publicat 10 mai 2022 Expiră 9 iun. 2022