CONTABIL

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Studii economice;
Cunostinte de Legislatie Fiscala;
Limba engleza-nivel mediu/avansat;
Cunostinte foarte bune PC-MS Office;
Experienta de lucru in Navision- constituie avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitatile principale vor fi in zona de inregistraresi stocare a documentelor contabile, intocmirea situatiilor si declaratiilor lunare/trimestriale/semestriale/anuale, in conformitate cu cerintele legislative cat si cu normele interne de grup ( se poate invata), activitati de Controlling.

Evidenta si intocmire registru mijloace fixe;
Evidenta imobilizari necorporale;
Reconcilieri.

Hays este un grup specializat de recrutare la nivel global și un lider de piață în țări precum Marea Britanie și Australia. Suntem experți în recrutarea calificată, persoane profesioniste și calificate în cadrul unei varietăți mari de industrii și profesii specializate.

Funcționăm în sectoarele publice și private, ocupându-ne le posturile permanente, rolurile contractuale și atribuțiile temporare. La Hays, considerăm că locul de muncă potrivit poate transforma viața unei persoane, iar persoana potrivită poate transforma o afacere.
Publicat 9 mai 2022 Reactualizat 16 mai 2022 Expiră 8 iun. 2022